24.10
15:00
VlaŔka
IvanÄa
2
1
|
24.10.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Markovac
Borac
1
3
|
24.10.2020 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
15:30
Selo Mladenovac
Omladinac
1
2
|
24.10.2020 15:30 | 1 : 2 |
|
24.10
14:00
1. Maj Ruma
Vojvodina 1928
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
OFK Stari Grad
Kozara
4
0
|
24.10.2020 14:00 | 4 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Omladinac
RadniÄki 1912
0
0
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
OFK VrŔac
Jedinstvo (SP)
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
BaÄka 1901
BeÄej 1918
2
1
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Hajduk 1912
RadniÄki (Zr)
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Sloga (Ä)
Mladost (NS)
1
0
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Sloboda
Tisa
0
3
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 3 |
24.10
13:30
Å umadija (A)
Jedinstvo
1
2
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 2 | |||||||
24.10
13:30
MaÄva 1929
Smederevo 1924
3
1
|
24.10.2020 13:30 | 3 : 1 | |||||||
24.10
13:30
Gruža
Bane 1931
1
2
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
JoŔanica
Takovo
0
0
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Sloga (P)
Tutin
4
0
|
24.10.2020 13:30 | 4 : 0 | |||||||
24.10
13:30
TrepÄa
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
24.10
13:30
Mladi radnik 1926
GFK Sloboda
1
0
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
24.10
13:30
Mladenovac
SinÄeliÄ
0
1
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Studentski grad
Lokomotiva
7
2
|
24.10.2020 13:30 | 7 : 2 | |||||||
24.10
13:30
RadniÄki (NB)
Brodarac
1
0
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
24.10
14:00
Moravac Orion
Jedinstvo (P)
0
2
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
SFK Morava
Trstenik PPT
1
3
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 3 | |||||||
24.10
14:00
OFK TopliÄanin
PÄinja
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
24.10
13:30
Borac
Novi Pazar 1928
2
7
|
24.10.2020 13:30 | 2 : 7 |
|
24.10
13:30
Äerdap
Zvižd
1
1
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Sloga (B)
VGSK
4
2
|
24.10.2020 13:30 | 4 : 2 |
|
24.10
13:30
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
3
2
|
24.10.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Crnokosa
FAP
0
1
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Sevojno
Parmenac
6
0
|
24.10.2020 13:30 | 6 : 0 |
|
24.10
13:30
Drina
OFK Divci
1
0
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 0 | |||||||
24.10
13:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladost (DD)
3
0
|
24.10.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
24.10
13:30
Mladost (Dr)
Ribnica
0
0
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 0 |
24.10
14:00
ObiliÄ
Vojvodina (T)
2
0
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
OFK Vrbas
BajŔa
2
1
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Crvenka
Hercegovac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Srbobran
NjegoÅ”
3
2
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
14:00
RadniÄki (S)
Mladost (T)
0
2
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
ÄSK Pivara
Krila Krajine
0
1
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Mladost APA
Tekstilac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
24.10
14:00
Proleter
Omladinac FAM
2
1
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Krajina
Jedinstvo (V)
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Jedinstvo (BK)
Begej
4
0
|
24.10.2020 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
BuduÄnost
RadniÄki (K)
1
0
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 0 |
|
24.10
14:00
Podrinje
Jedinstvo
1
2
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Mladost
Crvena Zvezda
1
0
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Cement
Borac
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
RFK Novi Sad 1921
BuduÄnost
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
14:00
RadniÄki
Jadran
2
0
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
24.10
14:00
MeŔevo
Jedinstvo 1936
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Morava 1918
Juhor
4
0
|
24.10.2020 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Blagotin
Jastrebac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Kopaonik
Jedinstvo (M)
2
1
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
24.10
14:00
Äerdap
Bor 1919
1
0
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Polom
OFK Knjaz
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
BSK
OFK 019
1
0
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
13:00
Senjak
Balkanski
1
2
|
24.10.2020 13:00 | 1 : 2 |
|
24.10
14:00
OFK Kosanica
Svetlost
2
0
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Pusta Reka
Nebeski Andjeli
1
0
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
BuduÄnost
Jedinstvo (G)
4
1
|
24.10.2020 14:00 | 4 : 1 |
24.10
13:30
Turbina
Komgrap
1
0
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
VinÄa
VrÄin
3
1
|
24.10.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Napredak
Å umadija
2
0
|
24.10.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
24.10
13:30
RadniÄki 1946
OsniÄ
5
3
|
24.10.2020 13:30 | 5 : 3 | |||||||
24.10
13:30
Rudar VrÅ”ka Äuka
TrebiÄ
3
0
|
24.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
24.10
14:00
Gornji StepoÅ”
Vinogradar
2
0
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
24.10
14:00
GFK Sloven
Rudar
4
1
|
24.10.2020 14:00 | 4 : 1 |
24.10
13:30
BAK
Dolina
2
2
|
24.10.2020 13:30 | 2 : 2 |
24.10
14:00
TvrÄava
Omladinac
2
3
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
14:00
Polet
MagliÄ
3
1
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 1 |
|
24.10
14:30
RadniÄki 1905
Proleter (RS)
2
4
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 4 | |||||||
24.10
14:30
TornjoÅ”
Senta
0
0
|
24.10.2020 14:30 | 0 : 0 | |||||||
24.10
14:30
Napredak
AFK
2
1
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 1 |
24.10
14:00
Delija
MSK
2
1
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
24.10
Mladost 1948
ObiliÄ
0
2
|
24.10.2020 | 0 : 2 |
|
24.10
13:00
Rakovica
SinÄeliÄ 2012
8
0
|
24.10.2020 13:00 | 8 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Umka
Postar 1930
0
0
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 0 |
|
24.10
13:30
Mladost
Mladi borac
2
0
|
24.10.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Barajevo
Duboko
1
0
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
24.10
13:30
SUF Dubona
Å umadija 1962
0
3
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 3 |
24.10
14:00
FruŔkogorski partizan
FruŔkogorac
4
2
|
24.10.2020 14:00 | 4 : 2 | |||||||
24.10
14:00
OFK Futog
Veternik
2
2
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 2 | |||||||
24.10
14:00
Omladinac
Å ajkaÅ” 1908
1
3
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 3 |
|
24.10
14:00
Å arbanovac
PoreÄ
2
0
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
BSK
Rudna Glava
0
1
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Krivelj
Nemetali
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
24.10
14:00
Kolonija
MarÅ”iÄ
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Sloga (D)
21. oktobar
2
0
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
24.10
14:30
TrgovaÄki
Napredak SimiÄevo
2
0
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 0 |
24.10
14:00
Borac
Mladost
0
2
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Doljevac
RadniÄki 1947
2
0
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
24.10
14:00
KaraÄorÄe
Granit
5
0
|
24.10.2020 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Rudar
Mataruge
3
1
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 1 |
|
24.10
14:00
Morava (KS)
BuduÄnost (Ä)
1
5
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 5 |
24.10
14:30
OFK OseÄina
Radnik (Ub)
3
2
|
24.10.2020 14:30 | 3 : 2 | |||||||
24.10
14:30
OFK JabuÄje
Iskra
0
3
|
24.10.2020 14:30 | 0 : 3 |
24.10
14:00
OvÄar
Rakova
4
0
|
24.10.2020 14:00 | 4 : 0 |
24.10
14:00
Zvezda
ŽeljuŔa
2
1
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Napredak
Gnjilan
0
4
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 4 |
|
24.10
14:30
SinÄeliÄ
Drina
1
3
|
24.10.2020 14:30 | 1 : 3 |
24.10
15:00
Radnik
Rudar
0
3
|
24.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
24.10
Polet 1980
RadniÄki
1
0
|
24.10.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
GraÄanica
Sitnica
4
3
|
24.10.2020 | 4 : 3 |
|
24.10
14:00
Jezero
Garevina
1
0
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
14. Oktobar
Stari Trstenik
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Poljoprivrednik
Kamenorezac 76
2
2
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 2 |
|
24.10
14:00
VenÄani
TreŔnjevica
1
3
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 3 |
|
24.10
Feniks
Omladinac-Å umadinac (V)
1
1
|
24.10.2020 | 1 : 1 | |||||||
24.10
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
Mladost (R)
5
3
|
24.10.2020 | 5 : 3 |
|
24.10
14:00
Borac (NS)
Slanobarac
4
1
|
24.10.2020 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
MiletiÄ
Äenej
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 |
|
24.10
14:30
Žitkovica
Batovac
2
0
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 0 |
|
24.10
16:00
Å eÄeranac Ada
BUSK
2
1
|
24.10.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
24.10
13:30
Boka Seniors
LepuŔnica
2
1
|
24.10.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
15:00
Siti Sport Klub
Avala 1939
0
3
|
24.10.2020 15:00 | 0 : 3 |
|
24.10
14:00
Mlada krila
Sloga Obrva
3
1
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Progorelica
Mladost 1981
5
0
|
24.10.2020 14:00 | 5 : 0 |
|
24.10
14:30
Jasenovac
Pobeda 1953
1
0
|
24.10.2020 14:30 | 1 : 0 |
|
24.10
14:00
Rudar (P)
15. Avgust 1950
2
1
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Beljanica
OFK Batinac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
Å umadija
Rudar (S)
1
4
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 4 |
24.10
14:00
Mladost (D)
Kupinovac
4
0
|
24.10.2020 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Crni Vrh
Å antarovac
2
3
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 3 |
|
24.10
14:30
Ratkovac
KaleniÄ
9
0
|
24.10.2020 14:30 | 9 : 0 |
|
24.10
14:00
Jedinstvo
Crvena zvezda
0
2
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 2 | |||||||
24.10
14:00
Å kriljac
Polet (V)
3
1
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 1 |
24.10
14:30
HorgoÅ” 1911
GraniÄar
4
0
|
24.10.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
24.10
12:30
PetliÄ SD 026
Omladinac
3
1
|
24.10.2020 12:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Vožd 2020
Badljevica
2
1
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Kolarac
Lunjevac
0
0
|
24.10.2020 14:30 | 0 : 0 |
24.10
14:30
Godomin
Proleter 1947
0
0
|
24.10.2020 14:30 | 0 : 0 |
24.10
14:00
Mladost
Sloboda
0
0
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 0 | |||||||
24.10
14:00
Borac
NiŔavac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
24.10
14:30
Jevremovac
VlaÅ”iÄ
2
2
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 2 | |||||||
24.10
14:30
PriÄinoviÄ
OFK Letnjikovac 1983
4
3
|
24.10.2020 14:30 | 4 : 3 |
|
24.10
15:30
Semedraž
FC Stella Rossa
1
0
|
24.10.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
15:30
Jablanica
Å ilopaj
3
1
|
24.10.2020 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
15:30
Omladinac
VelereÄ 94
3
4
|
24.10.2020 15:30 | 3 : 4 |
|
||||||
24.10
15:30
Takovski Ustanak
Å umadija
0
6
|
24.10.2020 15:30 | 0 : 6 |
|
||||||
24.10
15:30
Lunjevica
Majdan
0
4
|
24.10.2020 15:30 | 0 : 4 |
|
24.10
14:00
Zmajevac
Pepeljevac 1947
2
0
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
24.10
14:00
BuduÄnost
Partizan
1
2
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Milakovac 2018
Omladinac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
24.10
Planinac
27. Oktobar
7
0
|
24.10.2020 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
Sloga (K)
Vojvodina
2
1
|
24.10.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
Car UroÅ”
Donji Petrovci
1
0
|
24.10.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
Jedinstvo (K)
Borac (J)
6
1
|
24.10.2020 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
Sloga (S)
FruŔkogorac
0
0
|
24.10.2020 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
Borac (S)
GraniÄar
1
3
|
24.10.2020 | 1 : 3 |
|
24.10
14:30
Brgule
Vukona
1
3
|
24.10.2020 14:30 | 1 : 3 | |||||||
24.10
14:30
Kolubara (LP)
Sloga (V)
5
1
|
24.10.2020 14:30 | 5 : 1 |
24.10
14:30
Popovac
Radnik
2
3
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 3 |
|
24.10
14:30
BuduÄnost
Hajduk
2
1
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
24.10
14:00
Trnava
DomaÄin
2
0
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Belica
GFK StreliŔte
3
5
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 5 |
24.10
14:30
Crni Vitez
Jedinstvo (S)
2
2
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
14:30
Napredak 1927
Å apine
1
3
|
24.10.2020 14:30 | 1 : 3 |
|
24.10
13:30
Banatul
Vojvodina
0
0
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 0 | |||||||
24.10
13:30
Mladost (VG)
Rapid
5
1
|
24.10.2020 13:30 | 5 : 1 | |||||||
24.10
13:30
Gaj
JanoŔik
0
3
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
13:30
NaŔa Krajina
Dobrica
0
1
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 1 |
24.10
15:00
Sloboda
Petka
0
0
|
24.10.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
24.10
14:00
Mladi radnik
Strmovo
2
1
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
24.10
14:00
Gornja Trnava 1938
Å umadinac 1949
1
2
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 2 |
|
24.10
14:30
Radnik
Rudar 1947
6
1
|
24.10.2020 14:30 | 6 : 1 | |||||||
24.10
11:00
Melnica
Soko
1
2
|
24.10.2020 11:00 | 1 : 2 | |||||||
24.10
14:30
Omladinac
Burovac
2
1
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Vukan
Napredak
3
4
|
24.10.2020 14:30 | 3 : 4 |
|
||||||
24.10
14:30
Udarnik 2015
Dobrnje
1
4
|
24.10.2020 14:30 | 1 : 4 |
|
24.10
16:00
Å FU Derbi 2016
Radnik 2013
3
0
|
24.10.2020 16:00 | 3 : 0 |
|
24.10
14:30
Grivac
Kotlenik
0
4
|
24.10.2020 14:30 | 0 : 4 |
|
24.10
15:00
BojiÄ
MetliÄ
3
0
|
24.10.2020 15:00 | 3 : 0 |
24.10
15:00
POFK Metaloplastika 2006
Roma - Odžino selo
5
1
|
24.10.2020 15:00 | 5 : 1 | |||||||
24.10
15:00
Džemerovac 2020
CuljkoviÄ
1
1
|
24.10.2020 15:00 | 1 : 1 |
24.10
14:30
Laznica
SeliŔte
4
1
|
24.10.2020 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Vrelo 1971
Mlava (R)
5
1
|
24.10.2020 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Sloga (J)
Homoljac
2
4
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 4 | |||||||
24.10
14:30
Zvezda
Osanica
3
3
|
24.10.2020 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
24.10
14:30
Vukovac 98
Best Sige
3
0
|
24.10.2020 14:30 | 3 : 0 |
|
24.10
Lepenica
Crvena zvezda
|
24.10.2020 | : | |||||||
24.10
Mladost
Å umadinac
1
2
|
24.10.2020 | 1 : 2 |
24.10
14:00
Planinac
Napredak
9
1
|
24.10.2020 14:00 | 9 : 1 |
|
24.10
14:00
Tulež
RaniloviÄ 1970
0
2
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 2 |
24.10
14:00
Jedinstvo (M)
OFK BaÄinci
1
6
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 6 |
|
24.10
13:30
Sarajevo
Mladost
5
1
|
24.10.2020 13:30 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Krupa
Tuzla City
0
1
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Zrinjski
Velež
3
1
|
24.10.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
ŽeljezniÄar
Radnik
3
1
|
24.10.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Sloboda
Borac
1
0
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
24.10
14:30
Slavija
Sloga
1
1
|
24.10.2020 14:30 | 1 : 1 | |||||||
24.10
14:30
Rudar Prijedor
Kozara
2
0
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 0 | |||||||
24.10
14:30
Sloboda
Podrinje
2
0
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 0 | |||||||
24.10
14:30
ŽeljezniÄar
LjubiÄ
2
1
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 1 | |||||||
24.10
14:30
Sutjeska
Jedinstvo
2
0
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 0 | |||||||
24.10
14:30
Zvijezda 09
Borac
2
2
|
24.10.2020 14:30 | 2 : 2 | |||||||
24.10
14:30
ModriÄa
Leotar
1
1
|
24.10.2020 14:30 | 1 : 1 | |||||||
24.10
14:30
Drina
Tekstilac
1
1
|
24.10.2020 14:30 | 1 : 1 |
24.10
16:00
Fulham
Crystal Palace
1
2
|
24.10.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
21:00
Liverpool
Sheffield United
2
1
|
24.10.2020 21:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
18:30
Manchester United
Chelsea
0
0
|
24.10.2020 18:30 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
West Ham United
Manchester City
1
1
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
24.10
13:30
Watford
AFC Bournemouth
1
1
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
24.10
16:00
Bristol City
Swansea City
1
1
|
24.10.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
16:00
Cardiff City
Middlesbrough
1
1
|
24.10.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
16:00
Coventry City
Blackburn Rovers
0
4
|
24.10.2020 16:00 | 0 : 4 | |||||||
24.10
16:00
Huddersfield Town
Preston North End
1
2
|
24.10.2020 16:00 | 1 : 2 | |||||||
24.10
16:00
Millwall
Barnsley
1
1
|
24.10.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
16:00
Norwich City
Wycombe Wanderers
2
1
|
24.10.2020 16:00 | 2 : 1 | |||||||
24.10
16:00
Queens Park Rangers
Birmingham City
0
0
|
24.10.2020 16:00 | 0 : 0 | |||||||
24.10
16:00
Reading
Rotherham United
3
0
|
24.10.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
16:00
Sheffield Wednesday
Luton Town
0
1
|
24.10.2020 16:00 | 0 : 1 | |||||||
24.10
16:00
Stoke City
Brentford
3
2
|
24.10.2020 16:00 | 3 : 2 |
24.10
21:00
Atletico Madrid
Real Betis
2
0
|
24.10.2020 21:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
16:00
Barcelona
Real Madrid
1
3
|
24.10.2020 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
18:30
Osasuna
Athletic Club
1
0
|
24.10.2020 18:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
18:30
Sevilla
Eibar
0
1
|
24.10.2020 18:30 | 0 : 1 |
|
24.10
15:30
Bayern
Eintracht Frankfurt
5
0
|
24.10.2020 15:30 | 5 : 0 | |||||||
24.10
18:30
Borussia Dortmund
Schalke 04
3
0
|
24.10.2020 18:30 | 3 : 0 | |||||||
24.10
15:30
RB Leipzig
Hertha BSC
2
1
|
24.10.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
24.10
15:30
Union Berlin
Freiburg
1
1
|
24.10.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
24.10
15:30
Mainz 05
Borussia M'gladbach
2
3
|
24.10.2020 15:30 | 2 : 3 |
24.10
17:00
Lorient
Olympique Marseille
0
1
|
24.10.2020 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
21:00
PSG
Dijon
4
0
|
24.10.2020 21:00 | 4 : 0 |
|
24.10
15:00
Atalanta
Sampdoria
1
3
|
24.10.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
24.10
18:00
Genoa
Internazionale
0
2
|
24.10.2020 18:00 | 0 : 2 | |||||||
24.10
20:45
Lazio
Bologna
2
1
|
24.10.2020 20:45 | 2 : 1 |
24.10
14:30
Sloga (K)
ŽelezniÄar (P)
1
1
|
24.10.2020 14:30 | 1 : 1 | |||||||
24.10
14:30
RadniÄki (SM)
GFK Jagodina
1
1
|
24.10.2020 14:30 | 1 : 1 |
24.10
14:00
Pobeda
NiŔavac
|
24.10.2020 14:00 |
|
|||||||
24.10
14:00
Sloboda
Mladost
|
24.10.2020 14:00 |
|
24.10
14:30
ŽFU Zvezda B 2018
RadniÄki 2012
9
1
|
24.10.2020 14:30 | 9 : 1 | |||||||
24.10
15:00
Jedinstvo 2014
Moskva
3
1
|
24.10.2020 15:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
14:30
ŽGFK Lavice DuboÄica
Heroj Polet
3
2
|
24.10.2020 14:30 | 3 : 2 |
24.10
14:00
Å abac
Borac
0
3
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 3 |
|
24.10
Rudar 1974
LevaÄ
1
1
|
24.10.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
Knjaževac 2015
Jagodina
|
24.10.2020 | : | |||||||
24.10
SUŽF Stol
Kolibri
0
8
|
24.10.2020 | 0 : 8 |
|
||||||
24.10
TopliÄanin
MaŔinac 2020
|
24.10.2020 | : |
24.10
11:00
OFK Beograd
RadniÄki (NB)
5
2
|
24.10.2020 11:00 | 5 : 2 | |||||||
24.10
13:00
Napredak
Vojvodina
0
2
|
24.10.2020 13:00 | 0 : 2 | |||||||
24.10
11:00
TSC
RadniÄki 1923
1
1
|
24.10.2020 11:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
13:00
Trayal
Crvena zvezda
2
2
|
24.10.2020 13:00 | 2 : 2 | |||||||
24.10
11:30
Voždovac
RFK GrafiÄar
3
0
|
24.10.2020 11:30 | 3 : 0 | |||||||
24.10
13:00
Rad
Spartak ŽK
3
0
|
24.10.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
12:00
IMT
Mladost (L)
1
2
|
24.10.2020 12:00 | 1 : 2 |
24.10
09:30
ŽelezniÄar
RadniÄki (SM)
3
3
|
24.10.2020 09:30 | 3 : 3 |
|
||||||
24.10
10:00
Vojvodina
Index
2
0
|
24.10.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Dinamo 1945
RadniÄki (NP)
7
0
|
24.10.2020 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
09:30
InÄija
Jedinstvo (V)
4
0
|
24.10.2020 09:30 | 4 : 0 |
|
24.10
10:00
Proleter (NS)
Petar PuaÄa
3
0
|
24.10.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
24.10
13:30
Å umadija 1903
GFK Sloboda
3
0
|
24.10.2020 13:30 | 3 : 0 | |||||||
24.10
13:30
Å abac Sunrise
Novi Pazar
2
1
|
24.10.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
24.10
11:00
Jedinstvo (P)
GFK DuboÄica
2
1
|
24.10.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
11:00
OFK RadniÄki
Radnik
4
0
|
24.10.2020 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Real
Trstenik PPT
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 |
|
24.10
13:30
KaraÄorÄe
Sloboda
|
24.10.2020 13:30 | : | |||||||
24.10
13:30
Sloga 33
Zvižd
2
4
|
24.10.2020 13:30 | 2 : 4 |
|
||||||
24.10
13:30
Borac 1932
Mladi radnik 1926
1
7
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 7 |
|
||||||
24.10
12:00
Petar Dobrnjac
Napredak
1
2
|
24.10.2020 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
13:30
Smederevo 1924
Jasenica 2017
|
24.10.2020 13:30 | : |
24.10
11:00
Kolubara
DIF
1
0
|
24.10.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
BASK
BSK BorÄa
4
0
|
24.10.2020 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
12:00
Bežanija
OFK Žarkovo
1
0
|
24.10.2020 12:00 | 1 : 0 | |||||||
24.10
14:00
RadniÄki (NB) 2
Železnik 1930
3
4
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 4 | |||||||
24.10
16:00
Brodarac 2
SinÄeliÄ
0
1
|
24.10.2020 16:00 | 0 : 1 | |||||||
24.10
18:00
011
Lokomotiva
1
3
|
24.10.2020 18:00 | 1 : 3 |
|
24.10
14:30
Balkan
Jedinstvo
4
1
|
24.10.2020 14:30 | 4 : 1 |
|
24.10
11:30
BoleÄ
PoŔtar 1930
2
2
|
24.10.2020 11:30 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
11:30
Rojkovac
Dunav
4
1
|
24.10.2020 11:30 | 4 : 1 |
|
24.10
11:00
KoriÄani
Jedinstvo Putevi
3
1
|
24.10.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
13:00
SuŔica
Zlatibor
1
0
|
24.10.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
24.10
15:30
MaÄva 1929
Spartak
7
0
|
24.10.2020 15:30 | 7 : 0 |
|
24.10
09:00
IMT
Voždovac
0
1
|
24.10.2020 09:00 | 0 : 1 |
|
24.10
08:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
9
0
|
24.10.2020 08:00 | 9 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Sopot
Napredak
0
2
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
24.10
13:00
Kiker
MaÄva
0
0
|
24.10.2020 13:00 | 0 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Brodarac
Partizan
1
2
|
24.10.2020 10:00 | 1 : 2 | |||||||
24.10
15:00
Napredak
Vojvodina
2
3
|
24.10.2020 15:00 | 2 : 3 | |||||||
24.10
14:00
TSC
Zemun
0
2
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 2 | |||||||
24.10
11:00
Apolon 4
RadniÄki (N)
4
1
|
24.10.2020 11:00 | 4 : 1 | |||||||
24.10
15:00
Rad
Spartak ŽK
1
1
|
24.10.2020 15:00 | 1 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Teleoptik
Mladost (L)
0
1
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 1 |
24.10
09:00
Kolubara
Ada
0
1
|
24.10.2020 09:00 | 0 : 1 | |||||||
24.10
10:00
BSK BorÄa
DIF
4
3
|
24.10.2020 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
24.10
09:00
OLE
Lokomotiva
0
4
|
24.10.2020 09:00 | 0 : 4 | |||||||
24.10
10:00
Voždovac
SinÄeliÄ
3
1
|
24.10.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
24.10
11:30
ŽelezniÄar
RadniÄki (SM)
1
1
|
24.10.2020 11:30 | 1 : 1 | |||||||
24.10
11:00
Vojvodina
Index
5
1
|
24.10.2020 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
12:00
Dinamo 1945
RadniÄki (NP)
2
2
|
24.10.2020 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
11:30
InÄija
OFK VrŔac
1
2
|
24.10.2020 11:30 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
09:00
RadniÄki (Zr)
Proleter 2006
2
0
|
24.10.2020 09:00 | 2 : 0 |
24.10
12:00
Proleter (NS)
Petar PuaÄa
1
1
|
24.10.2020 12:00 | 1 : 1 |
24.10
13:30
Apolon 2018
Å umadija (A)
1
0
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Å umadija 1903
GFK Sloboda
3
1
|
24.10.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
24.10
10:00
RadniÄki (P)
RadniÄki (N)
1
1
|
24.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
13:00
OFK RadniÄki
SFS Borac
5
1
|
24.10.2020 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
24.10
14:00
TimoÄanin
Timok 1919
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Dinamo
Radnik
2
1
|
24.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
24.10
15:00
Zvezdara
OFK Mladenovac
0
7
|
24.10.2020 15:00 | 0 : 7 |
|
||||||
24.10
15:00
Palilulac
Prva Iskra
1
0
|
24.10.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Rakovica
VinÄa
8
0
|
24.10.2020 11:00 | 8 : 0 |
|
24.10
15:00
Hajduk
BeÄej 1918
2
3
|
24.10.2020 15:00 | 2 : 3 |
24.10
Pomoravlje 1946
OPK Rudar 1933
3
6
|
24.10.2020 | 3 : 6 |
|
||||||
24.10
Sloga 33
OFK AranÄelovac 1979
4
2
|
24.10.2020 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
ŽelezniÄar
Rudar
2
1
|
24.10.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
Sloga 1924
SuŔica
0
10
|
24.10.2020 | 0 : 10 |
|
||||||
24.10
Borac
RadniÄki 1923
0
5
|
24.10.2020 | 0 : 5 |
|
24.10
10:00
BaÄka 1901
Preporod
15
0
|
24.10.2020 10:00 | 15 : 0 |
|
24.10
11:00
Zvezda
Omladinac
3
2
|
24.10.2020 11:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
10:00
Stepojevac Vaga
Partizan
2
0
|
24.10.2020 10:00 | 2 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Borac
BuduÄnost
3
0
|
24.10.2020 10:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
13:00
Posavina
Rojkovac
1
15
|
24.10.2020 13:00 | 1 : 15 |
24.10
Antimon
Sloga
8
3
|
24.10.2020 | 8 : 3 | |||||||
24.10
10:00
Loznica B
Podrinje
4
4
|
24.10.2020 10:00 | 4 : 4 |
|
||||||
24.10
Borac
RaÄevac
1
6
|
24.10.2020 | 1 : 6 |
|
||||||
24.10
Drina
RadniÄki
2
3
|
24.10.2020 | 2 : 3 |
|
24.10
OFK ObiliÄ
SASK
1
6
|
24.10.2020 | 1 : 6 |
|
||||||
24.10
Sloga (M)
Crvena zvezda
2
1
|
24.10.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
Mladi borac
Sloga (L)
2
3
|
24.10.2020 | 2 : 3 |
|
24.10
12:00
JoŔanica
Tutin
9
0
|
24.10.2020 12:00 | 9 : 0 |
|
||||||
24.10
12:00
Novi Pazar
Bane 1931
7
1
|
24.10.2020 12:00 | 7 : 1 |
|
||||||
24.10
12:00
Kiker
Mladi radnik 1925
1
0
|
24.10.2020 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
12:00
TrepÄa
Sloga
1
5
|
24.10.2020 12:00 | 1 : 5 |
|
24.10
Kabel
TSK
0
1
|
24.10.2020 | 0 : 1 | |||||||
24.10
Borac (NS)
Tatra
7
3
|
24.10.2020 | 7 : 3 |
|
||||||
24.10
09:00
Sofeks
Jedinstvo (R)
3
0
|
24.10.2020 09:00 | 3 : 0 |
24.10
10:00
Proleter (RS)
BaÄka
0
1
|
24.10.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Vojvodina
ÄurÄin
3
1
|
24.10.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
24.10
10:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo 1945
6
6
|
24.10.2020 10:00 | 6 : 6 |
|
24.10
10:00
MaÄva
ŽelezniÄar
2
1
|
24.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
24.10
14:30
OFK Beograd
011
4
0
|
24.10.2020 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
24.10
14:00
Internacional
SinÄeliÄ
0
0
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
12:00
ÄukariÄki
Lokomotiva
9
0
|
24.10.2020 12:00 | 9 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Teleoptik
ADA
3
1
|
24.10.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
12:00
Voždovac
Crvena zvezda
1
3
|
24.10.2020 12:00 | 1 : 3 |
|
24.10
10:00
CFK
OFK Kikinda 1909
0
1
|
24.10.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Vojvodina
Krila Krajine
11
0
|
24.10.2020 10:00 | 11 : 0 |
|
24.10
13:30
OPK Rudar 1933
Sloga 33
0
0
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 0 | |||||||
24.10
13:30
VGSK
Å umadija (A)
1
1
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
13:30
Mladi radnik 1926
RSK
3
0
|
24.10.2020 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Plana
Smederevo 1924
6
0
|
24.10.2020 13:30 | 6 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
Cepelin 026
Äerdap
2
0
|
24.10.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
13:30
ŽelezniÄar (P)
AF Duljaj
0
2
|
24.10.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
24.10
13:30
PetliÄ SD 2006
SFU Gornjak
1
2
|
24.10.2020 13:30 | 1 : 2 |
|
24.10
11:00
Å umadija 1903
Sport Klub 99
2
1
|
24.10.2020 11:00 | 2 : 1 | |||||||
24.10
11:00
Apolon 4
Pazar Juniors
2
0
|
24.10.2020 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Jedinstvo 2017
Bane 1931
0
2
|
24.10.2020 11:00 | 0 : 2 | |||||||
24.10
11:00
Apolon
Kosmet
5
0
|
24.10.2020 11:00 | 5 : 0 | |||||||
24.10
11:00
Novi Pazar
Sloga (K)
3
1
|
24.10.2020 11:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
11:00
Rudar
Kiker
0
0
|
24.10.2020 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Bubamara
RadniÄki 1923
1
5
|
24.10.2020 11:00 | 1 : 5 |
24.10
10:00
Krila Krajine
ŽAK Sombor
2
1
|
24.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
08:30
TSC
Arena Su
4
0
|
24.10.2020 08:30 | 4 : 0 | |||||||
24.10
10:00
ODR
RadniÄki 1912
1
1
|
24.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
24.10
10:00
RadniÄki (K)
BeÄkerek 023
3
1
|
24.10.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
24.10
09:30
Akademija Bambi
Dinamo 1945
3
1
|
24.10.2020 09:30 | 3 : 1 |
|
24.10
12:00
Vojvodina
Index
13
0
|
24.10.2020 12:00 | 13 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Petar PuaÄa
InÄija
0
5
|
24.10.2020 10:00 | 0 : 5 | |||||||
24.10
09:00
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo (SP)
0
1
|
24.10.2020 09:00 | 0 : 1 | |||||||
24.10
10:00
RadniÄki (SM)
Prof. Bolesnikov
7
0
|
24.10.2020 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (Å )
0
0
|
24.10.2020 10:00 | 0 : 0 |
|
24.10
10:00
Jasenica 2017
Mladi radnik 1940
1
2
|
24.10.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
24.10
BuduÄnost
BaÄinac
16
0
|
24.10.2020 | 16 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Podunavac
Osipaonica
0
15
|
24.10.2020 10:00 | 0 : 15 |
|
||||||
24.10
AF DjokiÄ
Cerovac 2013
15
0
|
24.10.2020 | 15 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Bresje Superior
ŽelezniÄar Kusadak
3
5
|
24.10.2020 10:00 | 3 : 5 | |||||||
24.10
11:00
Mladost 1948
Proleter Mihajlovac
0
4
|
24.10.2020 11:00 | 0 : 4 |
|
24.10
Partizan
Å evac
3
0
|
24.10.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
Potporanj
KaraÅ”
4
1
|
24.10.2020 | 4 : 1 |
|
||||||
24.10
BuduÄnost
HajduÄica
4
0
|
24.10.2020 | 4 : 0 |
|
24.10
10:00
RadniÄki
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
1
1
|
24.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Senjak
Omladinac 2014
3
2
|
24.10.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
10:00
Jedinstvo
Sunrise Å abac
0
1
|
24.10.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
MaÄva 1929
Drina
4
4
|
24.10.2020 10:00 | 4 : 4 |
|
||||||
24.10
10:00
Loznica
ŽelezniÄar
3
0
|
24.10.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
24.10
Borac
ŽelezniÄar
2
1
|
24.10.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
Proleter
OFK VrŔac
1
3
|
24.10.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
11:00
Kristal 2018
Voja GaÄiÄ
2
1
|
24.10.2020 11:00 | 2 : 1 |
24.10
18:00
TEK Sloga
OFK Borac
12
1
|
24.10.2020 18:00 | 12 : 1 |
|
24.10
11:30
Tisa NjerÅ”
Subotica
6
2
|
24.10.2020 11:30 | 6 : 2 |
|
||||||
24.10
11:00
Vinogradar
CFK
1
4
|
24.10.2020 11:00 | 1 : 4 |
|
24.10
10:30
Rad
Teleoptik
1
0
|
24.10.2020 10:30 | 1 : 0 |
|
24.10
12:30
BSK 1925
Rakovica
2
1
|
24.10.2020 12:30 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
13:00
Kolubara
SinÄeliÄ
0
2
|
24.10.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
DIF
IMT
0
2
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 2 |
|
24.10
15:00
Karioke
Resnik
6
1
|
24.10.2020 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
14:30
Bežanija
Borac
4
1
|
24.10.2020 14:30 | 4 : 1 |
|
24.10
09:00
Zvezdara
PoŔtar 1930
1
13
|
24.10.2020 09:00 | 1 : 13 |
|
||||||
24.10
10:00
Kosmaj
Dunavac
2
2
|
24.10.2020 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
11:30
Balkan
Hajduk
3
1
|
24.10.2020 11:30 | 3 : 1 |
|
24.10
10:00
EÄÅ”eg
Napredak
2
1
|
24.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
ObiliÄ
Jadran
2
1
|
24.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
Sutjeska
NjegoÅ”
6
0
|
24.10.2020 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
BuduÄnost
BaÄka
4
2
|
24.10.2020 10:00 | 4 : 2 |
|
24.10
12:00
Fenix
POFK Äivija
1
8
|
24.10.2020 12:00 | 1 : 8 |
|
24.10
Duel Juniors
GFK Jagodina
1
0
|
24.10.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
24.10
GFK DuboÄica
Lider MGM
4
2
|
24.10.2020 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
Real
Napredak
2
0
|
24.10.2020 | 2 : 0 |
|
||||||
24.10
TimoÄanin
RadniÄki (N)
1
7
|
24.10.2020 | 1 : 7 |
|
||||||
24.10
Å ampion 2014
Radnik
5
0
|
24.10.2020 | 5 : 0 |
|
||||||
24.10
RadniÄki (P)
Kopernikus ŽelezniÄar
2
1
|
24.10.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
OFK RadniÄki
Car Konstantin
1
1
|
24.10.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (S)
1
1
|
24.10.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
SFS Borac
Timok 1919
2
3
|
24.10.2020 | 2 : 3 |
|
24.10
12:00
RFK GrafiÄar
Lokomotiva
1
3
|
24.10.2020 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
18:30
Brodarac
Obrenovac 1905
11
1
|
24.10.2020 18:30 | 11 : 1 |
|
||||||
24.10
15:30
Olimpik
Å F ÄankoviÄ
5
3
|
24.10.2020 15:30 | 5 : 3 |
|
24.10
14:00
Å ampion
Loznica
2
2
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
24.10
14:00
Požega
Kraljica Marija
0
3
|
24.10.2020 14:00 | 0 : 3 |
|
24.10
11:30
VoŔa AS
Nova Kolonija
11
0
|
24.10.2020 11:30 | 11 : 0 |
|
||||||
24.10
11:00
Spartak d.o.o.
Polet
12
1
|
24.10.2020 11:00 | 12 : 1 |
|
24.10
16:00
VinÄa
Kolubara
1
6
|
24.10.2020 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
24.10
00:00
Crvena zvezda
Desetka
3
0
|
24.10.2020 00:00 | 3 : 0 |
24.10
Duel Juniors
GFK Jagodina
4
3
|
24.10.2020 | 4 : 3 |
|
||||||
24.10
GFK DuboÄica
Lider MGM
6
1
|
24.10.2020 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
Real NiÅ”
Duel Juniors 2
7
0
|
24.10.2020 | 7 : 0 |
|
||||||
24.10
Knjaževac
RadniÄki (N)
0
10
|
24.10.2020 | 0 : 10 |
|
||||||
24.10
OFK Å ampion
Radnik
8
0
|
24.10.2020 | 8 : 0 |
|
||||||
24.10
RadniÄki (P)
Kopernikus ŽelezniÄar
2
3
|
24.10.2020 | 2 : 3 |
|
||||||
24.10
OFK RadniÄki
RadniÄki NiÅ” 2
|
24.10.2020 | : | |||||||
24.10
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (S)
4
2
|
24.10.2020 | 4 : 2 |
|
||||||
24.10
OFK ParaÄin
Timok 1919
0
1
|
24.10.2020 | 0 : 1 |
|
24.10
10:00
ÄukariÄki B
Å umadinac
9
0
|
24.10.2020 10:00 | 9 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Jedinstvo
IMT
1
1
|
24.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
10:00
GSP Polet
Bežanija
1
1
|
24.10.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
24.10
13:00
Srem
Milutinac
1
1
|
24.10.2020 13:00 | 1 : 1 |
24.10
10:00
RadniÄki
Zadrugar
3
2
|
24.10.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
24.10
13:00
TEK Sloga
Mladost (B)
0
0
|
24.10.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Å umadija
Borac
0
5
|
24.10.2020 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
24.10
12:30
Stepojevac Vaga
Mladost (C)
0
4
|
24.10.2020 12:30 | 0 : 4 |
|
||||||
24.10
11:00
Akademija fudbala
BuduÄnost
2
0
|
24.10.2020 11:00 | 2 : 0 |
|
24.10
10:00
Tisa NjerÅ”
ObiliÄ
0
0
|
24.10.2020 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
BaÄka
Subotica
0
6
|
24.10.2020 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
24.10
10:00
AFK
Arena SU
2
1
|
24.10.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
24.10
09:30
BajŔa
TSC
0
14
|
24.10.2020 09:30 | 0 : 14 |
|
24.10
13:00
Rvati
Obrenovac 1905
1
3
|
24.10.2020 13:00 | 1 : 3 | |||||||
24.10
10:00
Posavina
Deluks
2
0
|
24.10.2020 10:00 | 2 : 0 | |||||||
24.10
08:30
Zvezda
Zabrežje
3
0
|
24.10.2020 08:30 | 3 : 0 | |||||||
24.10
10:00
Omladinac
Jedinstvo
6
0
|
24.10.2020 10:00 | 6 : 0 |
24.10
10:30
OFK Vlada DimitrijeviÄ
OFK Ras
7
5
|
24.10.2020 10:30 | 7 : 5 | |||||||
24.10
10:00
Sport Club 99
Bane 1931
3
0
|
24.10.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
10:00
Kosmet
Bane 1931 - 2
6
1
|
24.10.2020 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
24.10
12:00
Jedinstvo 2017
Pazar Juniors B
7
1
|
24.10.2020 12:00 | 7 : 1 |
|
24.10
POFK Äivija
Mladost
0
3
|
24.10.2020 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
10:00
OFK Atletiko
Å abac Sunrise 1
0
4
|
24.10.2020 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
24.10
09:30
POFK Savacium
MaÄva 1
1
3
|
24.10.2020 09:30 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
13:00
MaÄva 2
OFK Majur
10
0
|
24.10.2020 13:00 | 10 : 0 |
|
24.10
19:00
Split
Igokea
78
79
|
24.10.2020 19:00 | 78 : 79 |
24.10
18:00
Sveti ÄorÄe
Slodes
74
89
|
24.10.2020 18:00 | 74 : 89 | |||||||
24.10
20:00
BKK RadniÄki
Borac
77
87
|
24.10.2020 20:00 | 77 : 87 |
24.10
17:00
Zdravlje Leskovac
Napredak Junior
81
65
|
24.10.2020 17:00 | 81 : 65 | |||||||
24.10
19:00
Klik
Bor RTB
91
63
|
24.10.2020 19:00 | 91 : 63 | |||||||
24.10
18:45
Fair Play
ŽelezniÄar
113
64
|
24.10.2020 18:45 | 113 : 64 | |||||||
24.10
19:00
Mladost
Konstantin
79
78
|
24.10.2020 19:00 | 79 : 78 |
24.10
16:30
OKK Junior
NiÅ”
70
83
|
24.10.2020 16:30 | 70 : 83 | |||||||
24.10
16:00
Panteri
Mladost Vesna
76
58
|
24.10.2020 16:00 | 76 : 58 |
24.10
17:00
Rtanj
Morava
79
82
|
24.10.2020 17:00 | 79 : 82 |
24.10
17:00
Topola
Srem
84
89
|
24.10.2020 17:00 | 84 : 89 |
24.10
20:00
Velika Kikinda
Dunav 2014
79
71
|
24.10.2020 20:00 | 79 : 71 | |||||||
24.10
18:30
ŽelezniÄar
Hercegovac
81
95
|
24.10.2020 18:30 | 81 : 95 |
24.10
18:00
Zekas 75
RadniÄki 1950
88
71
|
24.10.2020 18:00 | 88 : 71 | |||||||
24.10
19:30
Sloga Elite
Svilajnac
71
82
|
24.10.2020 19:30 | 71 : 82 |
24.10
15:00
Zemun
Žarkovo
61
85
|
24.10.2020 15:00 | 61 : 85 | |||||||
24.10
21:20
Beko
Vizura
88
66
|
24.10.2020 21:20 | 88 : 66 |
24.10
21:30
Veba Basket
Mondo Basket
73
79
|
24.10.2020 21:30 | 73 : 79 |
24.10
18:20
Zvezdara
Flash
75
68
|
24.10.2020 18:20 | 75 : 68 |
24.10
19:00
Apatin
KaraÄorÄevo
59
63
|
24.10.2020 19:00 | 59 : 63 |
24.10
14:30
BagljaÅ”
OKK Spartak
88
69
|
24.10.2020 14:30 | 88 : 69 | |||||||
24.10
13:30
Marina
Akademik
65
89
|
24.10.2020 13:30 | 65 : 89 |
24.10
18:00
Vojka
Å imanovci
54
86
|
24.10.2020 18:00 | 54 : 86 |
24.10
19:00
RadniÄki
Jedinstvo
66
62
|
24.10.2020 19:00 | 66 : 62 | |||||||
24.10
18:00
Opovo 99
Agrobanat
57
76
|
24.10.2020 18:00 | 57 : 76 | |||||||
24.10
20:00
BNS
Virtus Basket
64
77
|
24.10.2020 20:00 | 64 : 77 |
24.10
15:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
84
86
|
24.10.2020 15:00 | 84 : 86 | |||||||
24.10
16:20
ApaÄ
OseÄina
65
63
|
24.10.2020 16:20 | 65 : 63 |
24.10
18:00
Sevojno
Užice
79
70
|
24.10.2020 18:00 | 79 : 70 | |||||||
24.10
15:00
Play off
MileŔevac
35
113
|
24.10.2020 15:00 | 35 : 113 |
24.10
18:00
Sloga (B)
Sloga (PM)
92
77
|
24.10.2020 18:00 | 92 : 77 | |||||||
24.10
20:00
Zicer 2014
Äuprija
59
60
|
24.10.2020 20:00 | 59 : 60 |
24.10
18:00
Pusta Reka
Ratnici
56
87
|
24.10.2020 18:00 | 56 : 87 |
24.10
20:00
Dunav
Pirot
86
72
|
24.10.2020 20:00 | 86 : 72 | |||||||
24.10
19:30
Kolubara LA 2003
Metalac
77
70
|
24.10.2020 19:30 | 77 : 70 | |||||||
24.10
18:00
Zlatibor
OKK Beograd
80
82
|
24.10.2020 18:00 | 80 : 82 | |||||||
24.10
19:30
RadniÄki SPD
Sloboda
92
90
|
24.10.2020 19:30 | 92 : 90 | |||||||
24.10
19:30
Sloga
Napredak
83
76
|
24.10.2020 19:30 | 83 : 76 | |||||||
24.10
18:00
VrŔac
OKK Novi Pazar
74
76
|
24.10.2020 18:00 | 74 : 76 |
24.10
16:30
Kraljevo
Spartak
84
62
|
24.10.2020 16:30 | 84 : 62 | |||||||
24.10
17:30
Novosadska ŽKA
Vrbas Medela
60
48
|
24.10.2020 17:30 | 60 : 48 | |||||||
24.10
16:30
SPD RadniÄki
Vojvodina 021
68
99
|
24.10.2020 16:30 | 68 : 99 | |||||||
24.10
14:30
Duga
Radivoj KoraÄ
59
69
|
24.10.2020 14:30 | 59 : 69 | |||||||
24.10
18:30
Crvena zvezda Kombank
Student
96
62
|
24.10.2020 18:30 | 96 : 62 | |||||||
24.10
16:00
Partizan 1953
Art Basket
60
72
|
24.10.2020 16:00 | 60 : 72 |
24.10
19:00
TopolÄanka
Sloga
71
54
|
24.10.2020 19:00 | 71 : 54 | |||||||
24.10
17:00
Ljubovija
Gimnazijalac
67
43
|
24.10.2020 17:00 | 67 : 43 | |||||||
24.10
16:30
Karaburma
VrŔac
78
69
|
24.10.2020 16:30 | 78 : 69 | |||||||
24.10
19:00
Srbobran
RadniÄki (B)
52
70
|
24.10.2020 19:00 | 52 : 70 |
24.10
15:15
Proleter
KaraÄorÄevo
91
39
|
24.10.2020 15:15 | 91 : 39 | |||||||
24.10
17:30
SO ŽKK
Ras
56
60
|
24.10.2020 17:30 | 56 : 60 |
24.10
16:00
ParaÄin
Student 2
46
47
|
24.10.2020 16:00 | 46 : 47 |
24.10
12:30
Marinos
Dynamic VIP PAY
69
84
|
24.10.2020 12:30 | 69 : 84 | |||||||
24.10
13:00
Partizan NIS
Konstantin
112
58
|
24.10.2020 13:00 | 112 : 58 | |||||||
24.10
15:00
Mega Soccerbet
SPD RadniÄki
77
63
|
24.10.2020 15:00 | 77 : 63 | |||||||
24.10
12:00
Sloboda
I Come To Play BuduÄnost
87
79
|
24.10.2020 12:00 | 87 : 79 |
24.10
14:00
Hisar
Vojvodina 021
45
52
|
24.10.2020 14:00 | 45 : 52 | |||||||
24.10
12:30
Art Basket
Partizan 1953
75
45
|
24.10.2020 12:30 | 75 : 45 |
24.10
15:00
Rudar
Antena
0
3
|
24.10.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
14:00
Partizan
GraÄac
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 |
24.10
12:00
NiÅ” 2
MOK TopliÄanin 97
0
3
|
24.10.2020 12:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
18:00
Morava
Hajduk Veljko
0
3
|
24.10.2020 18:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
15:30
Pirot
Desetka
0
3
|
24.10.2020 15:30 | 0 : 3 |
24.10
16:45
Lucky Star
As
3
1
|
24.10.2020 16:45 | 3 : 1 | |||||||
24.10
20:30
Crnjanski
Sloga 2015
1
3
|
24.10.2020 20:30 | 1 : 3 | |||||||
24.10
17:00
KaraÄorÄe 2
Roda
0
3
|
24.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
16:45
Mladi radnik 2
Rudar
1
3
|
24.10.2020 16:45 | 1 : 3 |
24.10
19:00
Stražilovo
Proleter
3
2
|
24.10.2020 19:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
19:00
Kulpin
Dunav Volley
3
0
|
24.10.2020 19:00 | 3 : 0 |
24.10
13:00
Timok
Knjaževac
3
0
|
24.10.2020 13:00 | 3 : 0 |
24.10
16:00
Stražilovo
Mladost (T)
2
3
|
24.10.2020 16:00 | 2 : 3 | |||||||
24.10
12:00
Dunav Voley 2
Vrbas
3
1
|
24.10.2020 12:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
16:00
Hajduk
MagliÄ 1953
3
0
|
24.10.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
11:30
Novi Sad 2
Botafogo
3
0
|
24.10.2020 11:30 | 3 : 0 | |||||||
24.10
16:00
Sloven
Klek SrbijaŔume 2
3
2
|
24.10.2020 16:00 | 3 : 2 |
24.10
17:00
Partizan Soccer
Vojvodina NS Seme
0
3
|
24.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
19:00
Mladi radnik
Ribnica
0
3
|
24.10.2020 19:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
17:00
RadniÄki
Borac (S)
3
1
|
24.10.2020 17:00 | 3 : 1 |
24.10
18:00
Metalac Takovo
VA 014 Bauwesen
3
0
|
24.10.2020 18:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
19:00
Spartak (LJ)
Jedinstvo (SP)
3
2
|
24.10.2020 19:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
19:00
Smederevo Carina
ŽelezniÄar
3
0
|
24.10.2020 19:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
20:00
DuboÄica
Novi Sad Maneks
0
3
|
24.10.2020 20:00 | 0 : 3 |
24.10
19:00
Mladenovac
Futog
3
0
|
24.10.2020 19:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
17:00
Kosovska Mitrovica
BeÄej
0
3
|
24.10.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
15:00
Banat
Loznica
3
0
|
24.10.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
19:00
Å umadija
TopliÄki Vitezovi
3
0
|
24.10.2020 19:00 | 3 : 0 |
24.10
14:00
Knjaževac
Student
1
3
|
24.10.2020 14:00 | 1 : 3 | |||||||
24.10
16:30
TopliÄanin
Panda
2
3
|
24.10.2020 16:30 | 2 : 3 | |||||||
24.10
18:00
Majdanpek FBC
Desetka
0
3
|
24.10.2020 18:00 | 0 : 3 |
24.10
17:00
Tara
Novi Pazar
1
3
|
24.10.2020 17:00 | 1 : 3 | |||||||
24.10
18:00
Sloga 031
TehniÄar
0
3
|
24.10.2020 18:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
16:00
RaŔka
Lotus
3
1
|
24.10.2020 16:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
14:00
Drina
Napredak 037
3
1
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
16:00
Borac
Sokolica
3
0
|
24.10.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
17:00
Mokra Gora
Sloboda S
3
1
|
24.10.2020 17:00 | 3 : 1 |
24.10
13:45
Avala
Å umadija
0
3
|
24.10.2020 13:45 | 0 : 3 | |||||||
24.10
20:00
Tent 2
Sloga 2016
3
0
|
24.10.2020 20:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
16:00
Ribnica
Lucky Star
3
1
|
24.10.2020 16:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
15:30
Mladi radnik
Fortuna plus
3
0
|
24.10.2020 15:30 | 3 : 0 |
24.10
14:45
Å trand Volej
Odbojka 013
3
1
|
24.10.2020 14:45 | 3 : 1 | |||||||
24.10
17:00
Futog West
Slavija
3
2
|
24.10.2020 17:00 | 3 : 2 | |||||||
24.10
17:00
NS Volej Team
Partizan
3
0
|
24.10.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
20:30
BagljaÅ” 023
Lavice 07
0
3
|
24.10.2020 20:30 | 0 : 3 |
24.10
18:00
Volejbor-Tim
Hajduk Veljko
3
0
|
24.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
24.10
18:00
SK Volej
Elan Volej
2
3
|
24.10.2020 18:00 | 2 : 3 | |||||||
24.10
12:00
Novi Sad 2
Mladost
3
0
|
24.10.2020 12:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
11:00
Volejstars
Blok aut
2
3
|
24.10.2020 11:00 | 2 : 3 | |||||||
24.10
16:00
GrbiÄ
Merkur
2
3
|
24.10.2020 16:00 | 2 : 3 |
24.10
19:00
Mladost 1979
Å trand Volej 2
3
0
|
24.10.2020 19:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
17:00
BeoÄin
Mladost
3
0
|
24.10.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
12:00
Dunav Volej
Dunav
3
0
|
24.10.2020 12:00 | 3 : 0 |
24.10
14:00
Spartak 2
Elbraco Technoland CVS
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 0 | |||||||
24.10
16:00
Subotica
Apatin
0
3
|
24.10.2020 16:00 | 0 : 3 | |||||||
24.10
17:00
Goks IN
Vrbas
0
3
|
24.10.2020 17:00 | 0 : 3 |
24.10
14:00
Kikinda
VrŔac
3
1
|
24.10.2020 14:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
20:00
Hercegovina
Banat
3
1
|
24.10.2020 20:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
12:00
Proleter
KrajiŔnik
3
1
|
24.10.2020 12:00 | 3 : 1 |
24.10
19:00
Karadjordje
ParaÄin
1
3
|
24.10.2020 19:00 | 1 : 3 |
|
||||||
24.10
19:00
Ravno
SmeÄ 5 2
0
3
|
24.10.2020 19:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
19:00
Jagodina
RadniÄki 1977
3
0
|
24.10.2020 19:00 | 3 : 0 |
|
24.10
18:00
Crnokosa
BuduÄnost Nec
0
3
|
24.10.2020 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
18:00
Zlatar
Priboj
0
3
|
24.10.2020 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
18:00
Borac 2
Sloboda S -2
3
0
|
24.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
18:00
LuÄani
Forma
0
3
|
24.10.2020 18:00 | 0 : 3 |
|
24.10
18:00
Volej Stars Junior
RaŔka 2
3
0
|
24.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
18:00
Tutin
UÅ”Äe
3
0
|
24.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
|
24.10
18:00
Stopanja
Sportisimo
3
0
|
24.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
24.10
18:00
Trstenik
Župa
0
3
|
24.10.2020 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
24.10
18:00
Antena 08
Vrba 2019
2
3
|
24.10.2020 18:00 | 2 : 3 |
|
24.10
19:00
Srem
Crvena zvezda
1
3
|
24.10.2020 19:00 | 1 : 3 | |||||||
24.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Ub
1
3
|
24.10.2020 19:00 | 1 : 3 | |||||||
24.10
18:00
TENT
Klek
3
0
|
24.10.2020 18:00 | 3 : 0 |
24.10
20:00
Novi Sad
Spartak
2
3
|
24.10.2020 20:00 | 2 : 3 | |||||||
24.10
14:00
Sterija
Takovo Zvezda Helios
2
3
|
24.10.2020 14:00 | 2 : 3 | |||||||
24.10
15:15
Roda
Omladinac
0
3
|
24.10.2020 15:15 | 0 : 3 | |||||||
24.10
16:00
Smederevo
RadniÄki Blasters
2
3
|
24.10.2020 16:00 | 2 : 3 | |||||||
24.10
18:00
Vranje
Srbijanka 014
1
3
|
24.10.2020 18:00 | 1 : 3 |
24.10
20:00
FOK
Gimnazijalac
1
3
|
24.10.2020 20:00 | 1 : 3 | |||||||
24.10
17:00
AS Batajnica
Ivanjica
3
1
|
24.10.2020 17:00 | 3 : 1 | |||||||
24.10
21:00
Zlatibor
Ruma
3
0
|
24.10.2020 21:00 | 3 : 0 |
24.10
19:00
Crvenka
Kikinda Grindex
28
37
|
24.10.2020 19:00 | 28 : 37 | |||||||
24.10
18:00
Proleter
Spartak
31
26
|
24.10.2020 18:00 | 31 : 26 | |||||||
24.10
18:00
Vojvodina
DuboÄica 54
29
16
|
24.10.2020 18:00 | 29 : 16 | |||||||
24.10
18:00
Dinamo
Partizan
25
31
|
24.10.2020 18:00 | 25 : 31 |
24.10
14:00
RadniÄki
ObiliÄ
25
19
|
24.10.2020 14:00 | 25 : 19 | |||||||
24.10
18:30
Crvena zvezda
Å amot 65
31
30
|
24.10.2020 18:30 | 31 : 30 | |||||||
24.10
19:00
Metaloplastika
Rudar
26
27
|
24.10.2020 19:00 | 26 : 27 | |||||||
24.10
18:30
ŽelezniÄar 1949
Novi Pazar
37
23
|
24.10.2020 18:30 | 37 : 23 |
24.10
20:30
Voždovac 2012
Sivac 69
27
27
|
24.10.2020 20:30 | 27 : 27 | |||||||
24.10
13:00
Smederevo
Lavovi BP
31
27
|
24.10.2020 13:00 | 31 : 27 | |||||||
24.10
19:00
Morava
InÄija
26
31
|
24.10.2020 19:00 | 26 : 31 | |||||||
24.10
18:00
Vrbas Petrol
JugoviÄ
22
25
|
24.10.2020 18:00 | 22 : 25 |
24.10
18:00
Priboj
TopliÄanin
23
25
|
24.10.2020 18:00 | 23 : 25 | |||||||
24.10
19:00
Hajduk Veljko
Bela Palanka
31
27
|
24.10.2020 19:00 | 31 : 27 | |||||||
24.10
19:00
KurŔumlija
ŽitoraÄa
45
21
|
24.10.2020 19:00 | 45 : 21 | |||||||
24.10
19:00
Vranje 1957
Jagodina
22
24
|
24.10.2020 19:00 | 22 : 24 |
24.10
17:30
Hercegovina
Jabuka
34
24
|
24.10.2020 17:30 | 34 : 24 | |||||||
24.10
17:00
Hercegovac
Dolovo
36
29
|
24.10.2020 17:00 | 36 : 29 | |||||||
24.10
19:00
Banatski Karlovac
Nova Pazova
41
33
|
24.10.2020 19:00 | 41 : 33 | |||||||
24.10
19:00
Somborelektro
Crvena zvezda
34
25
|
24.10.2020 19:00 | 34 : 25 |
24.10
13:00
Beograd
Metalac
25
27
|
24.10.2020 13:00 | 25 : 27 | |||||||
24.10
13:30
Novi Beograd
SinÄeliÄ
22
18
|
24.10.2020 13:30 | 22 : 18 | |||||||
24.10
18:30
Rekreativo
PKB
20
26
|
24.10.2020 18:30 | 20 : 26 |
24.10
20:00
ZajeÄar 1949
Knjaz 1957
26
25
|
24.10.2020 20:00 | 26 : 25 | |||||||
24.10
19:00
Äerdap
ORK Bor
37
38
|
24.10.2020 19:00 | 37 : 38 |
24.10
20:00
Vlasotince
DuboÄica 54 2
34
24
|
24.10.2020 20:00 | 34 : 24 |
24.10
20:00
KaraÄorÄe
Å amot 65 2
38
36
|
24.10.2020 20:00 | 38 : 36 |
24.10
19:00
Bane
Arilje
27
21
|
24.10.2020 19:00 | 27 : 21 | |||||||
24.10
16:00
Beli anÄeo
Užice
30
31
|
24.10.2020 16:00 | 30 : 31 |
24.10
13:00
Loznica 2
UmÄari
19
28
|
24.10.2020 13:00 | 19 : 28 | |||||||
24.10
10:30
Bask
Lazarevac
24
23
|
24.10.2020 10:30 | 24 : 23 | |||||||
24.10
19:00
Ub 2
MaÄva 2
39
26
|
24.10.2020 19:00 | 39 : 26 | |||||||
24.10
17:00
GuÄevo
Kolubara 2
24
32
|
24.10.2020 17:00 | 24 : 32 |
24.10
16:00
KljajiÄevo
GraniÄar
18
21
|
24.10.2020 16:00 | 18 : 21 |
24.10
15:00
Vladimirovac
Unirea
38
19
|
24.10.2020 15:00 | 38 : 19 | |||||||
24.10
13:00
Jedinstvo
RadniÄki
25
29
|
24.10.2020 13:00 | 25 : 29 |
24.10
19:00
Ruma
JugoviÄ 2
41
28
|
24.10.2020 19:00 | 41 : 28 |
24.10
19:00
Spartak
Mladost (SC)
34
23
|
24.10.2020 19:00 | 34 : 23 |
24.10
19:30
Metalac 2015
Studentski Grad
27
24
|
24.10.2020 19:30 | 27 : 24 |
24.10
19:00
Pirot
Remesiana
31
23
|
24.10.2020 19:00 | 31 : 23 |
24.10
20:30
Sloga 2
Rudar
15
22
|
24.10.2020 20:30 | 15 : 22 | |||||||
24.10
12:00
Jagodina 2
Udarnik
30
9
|
24.10.2020 12:00 | 30 : 9 |
24.10
15:00
Metalac
Pazar 2003
28
24
|
24.10.2020 15:00 | 28 : 24 | |||||||
24.10
14:00
Bekament BB - 2
Metalac AD
38
19
|
24.10.2020 14:00 | 38 : 19 |
24.10
16:30
Trijumf
BeoÄin 1959
15
15
|
24.10.2020 16:30 | 15 : 15 | |||||||
24.10
18:00
Krule
ŽelezniÄar 2
26
22
|
24.10.2020 18:00 | 26 : 22 | |||||||
24.10
19:00
Deronje
Apatin
21
25
|
24.10.2020 19:00 | 21 : 25 | |||||||
24.10
18:00
Prigrevica
ObiliÄ
19
20
|
24.10.2020 18:00 | 19 : 20 |
24.10
19:00
Bor RTB
SPD RadniÄki
25
25
|
24.10.2020 19:00 | 25 : 25 | |||||||
24.10
18:00
ZajeÄar 1949
ŽelezniÄar
19
27
|
24.10.2020 18:00 | 19 : 27 | |||||||
24.10
19:00
Jagodina
Mladi radnik
37
20
|
24.10.2020 19:00 | 37 : 20 | |||||||
24.10
20:00
Vrbas
Bekament BB
21
29
|
24.10.2020 20:00 | 21 : 29 |
24.10
13:30
Junior
PanÄevo
20
33
|
24.10.2020 13:30 | 20 : 33 | |||||||
24.10
17:00
Srem
Kikinda
24
24
|
24.10.2020 17:00 | 24 : 24 | |||||||
24.10
19:00
TopliÄanin
KuÄevo
30
30
|
24.10.2020 19:00 | 30 : 30 |
24.10
10:00
Mladost
TENT
14
11
|
24.10.2020 10:00 | 14 : 11 | |||||||
24.10
20:00
BeÄej
Banja Luka
18
7
|
24.10.2020 20:00 | 18 : 7 | |||||||
24.10
19:00
ŽAK
Sava
17
17
|
24.10.2020 19:00 | 17 : 17 | |||||||
24.10
17:45
DorÄol
Singidunum
19
8
|
24.10.2020 17:45 | 19 : 8 |
24.10
19:45
NBG Vukovi
Beograd
17
15
|
24.10.2020 19:45 | 17 : 15 |
24.10
19:30
KosjeriÄ
SFU LeposaviÄ
4
5
|
24.10.2020 19:30 | 4 : 5 |
|
24.10
20:00
Solunac
Hram
5
6
|
24.10.2020 20:00 | 5 : 6 |
|
24.10
18:30
BSK
Progres
5
8
|
24.10.2020 18:30 | 5 : 8 |
|
||||||
24.10
17:00
RadniÄki 2010
Pirgos
0
0
|
24.10.2020 17:00 | 0 : 0 |
|
24.10
18:00
Sjenica
Karanovac
11
5
|
24.10.2020 18:00 | 11 : 5 |
|
24.10
18:00
BabuŔnica 2011
ÄarÅ”ija
4
7
|
24.10.2020 18:00 | 4 : 7 |
|
24.10
21:00
Konjarnik
FON
2
2
|
24.10.2020 21:00 | 2 : 2 | |||||||
24.10
21:00
KalÄa
Nova Pazova
4
0
|
24.10.2020 21:00 | 4 : 0 |
24.10
19:30
Loznica Grad 2018
Zufo
6
2
|
24.10.2020 19:30 | 6 : 2 | |||||||
24.10
20:30
Metalac Kolorado
Tisa
1
7
|
24.10.2020 20:30 | 1 : 7 |
24.10
15:00
Morava
Partizan
16
72
|
24.10.2020 15:00 | 16 : 72 |
|
24.10
15:30
Supernova Wild Boars
Blue Dragons Beograd
59
38
|
24.10.2020 15:30 | 59 : 38 |
|
||||||
24.10
19:30
SBB Vukovi
Novi Sad Wild Dogs
42
34
|
24.10.2020 19:30 | 42 : 34 |
|
24.10
11:30
GTC Vianor Vidre
Knights Klek
52
28
|
24.10.2020 11:30 | 52 : 28 |
|
24.10
12:00
Indians
Panters
43
9
|
24.10.2020 12:00 | 43 : 9 |
|
||||||
24.10
15:00
Black Hornets
SBB Vukovi
59
33
|
24.10.2020 15:00 | 59 : 33 |
|